SZTUKA
OPTYMALNEGO
BUDOWNICTWA

  • DNI

    00
  • GODZINY

    00
  • MINUTY

    00

Od 1992 roku oferujemy w pełni kompatybilne systemy wykorzystywane do budowy domów jedno- i wielorodzinnych, zakładów przemysłowych, mostów i budynków użyteczności publicznej. Jako TECHNONICOL Corporation staliśmy się międzynarodowym liderem produkcji najwyższej jakości materiałów hydroizolacyjnych, termoizolacyjnych oraz pokryć dachowych.
W lipcu 2021 przekształciliśmy się w korporację TN International, w której portfolio znajdują się takie marki jak TECHNONICOL, Superglass, Imper, MIDA czy też BÖRNER.

Oferujemy szeroką gamę produktów do izolacji domów „od fundamentu aż po dach” – papę i masy bitumiczne, wełnę mineralną, membrany PVC, folię kubełkową, polistyren ekstrudowany, płyty termoizolacyjne PIR oraz gonty bitumiczne.
Dzięki 56 zakładom produkcyjnych w 7 krajach i obecności produktów w 117 krajach, poprawiamy komfort, bezpieczeństwo i jakość życia milionów ludzi na całym świecie.

Fabryka wełny mineralnej w Wykrotach (województwo dolnośląskie) to nasz pierwszy zakład w Polsce i jedna z największych inwestycji w historii spółki.
Fabryka planuje produkcję na poziomie 90 000 ton wełny mineralnej marki TECHNONICOL rocznie.

Nowy zakład w Wykrotach na Dolnym Śląsku dostarcza pełną gamę asortymentu - zarówno produkty ogólnobudowlane do izolacji poddaszy czy ścian działowych, jak i wełny do elewacji wentylowanych, ocieplanych metodą ETICS czy izolacji dachów płaskich.

Co wyróżnia tę inwestycję?
Po pierwsze, podejście do ekologii. Misją firmy jest zapewnienie maksymalnej ochrony środowiska naturalnego. Fabryka w Wykrotach jest w pełni samowystarczalna i bezodpadowa. Powstałe odpady są przetwarzane i wykorzystywane w dalszej produkcji. Stosowane są także systemy dopalania gazów oraz liczne filtry, aby wyemitować jedynie minimalne ilości zanieczyszczeń.

Po drugie, na inwestycję warto spojrzeć przez pryzmat zastosowanych w zakładzie najnowszych technologii. Nie tylko na samą linię produkcyjną, która jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych w Europie, ale również wyposażenie laboratorium i dział kontroli jakości. Mając do dyspozycji wysokiej klasy urządzenia badawcze i pomiarowe, badania wykonywane są sprawniej a receptury produkcyjne są stale udoskonalane.

Po trzecie, inwestycja ulokowana w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości, bardzo korzystnie wpłynęła na rozwój regionu i ożywiła gospodarczo gminę Nowogrodziec.

Rejestracja

Poznajcie naszą firmę, fabrykę oraz wyjątkowych ludzi, dzięki którym możliwe jest optymalne budownictwo.
Zarejestrujcie się już dziś i dołączcie do tego niezwykłego wydarzenia!

KONTAKT

Masz pytanie dotyczące wydarzenia?
A może chcesz zadać je jednemu z naszych prelegentów?
Skontaktuj się z nami!

Sprawy ogólne

a.backer@technonicol.pl

+691 440 537

Sprawy techniczne

kontakt@foxevents.pl